در نظر سنجی سایت رسمی فیفا فرهاد مجیدی به عنوان تأثیرگذار ترین بازیکن درصدر قرار دارد.

 فرهاد مجیدی

 

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرت(!) و به نقل از فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA)، در یک نظر سنجی که در صفحه نخست این سایت قرار داده شده است، فرهاد مجیدی با 47.29  آرا به عنوان تأثیرگذارترین بازیکن از نظر بازدیدکنندگان اعلام شده است.

در این نظر سنجی به غیر از فرهاد مجیدی که تاکنون 4 گل به ثمر رسانده است، یاسر القحطانی، لی دونگ، کرونوسلاو لورک و کوجی ناکاتا حضور دارند.

این گزارش حاکی است، یاسر القحطانی با کسب 45.59 آرا نزدیک ترین تعقیب کننده مجیدی است.

این در حالی است که فرهاد مجیدی در روزهای گذشته با اختلاف بیشتری در صدر قرار داشت اما به نظر می رسد عرب ها برای پایین کشیدن مجیدی از صدر بسیج شده اند و اختلاف آنها در این نظر سنجی به حداقل رسیده است.

همچنین گفتنی است عملکرد تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل عربستانی ها فوق العاده بوده است و فرهاد مجیدی به تنهایی توانسته است 4 گل را وارد دروازه تیم های عربی گروه خود کند تا یکی از مدعیان آقای گلی لیگ قهرمانان آسیا نیز به شمار بیاید.

از کاربران عزیز درخواست می کنیم تا برای دفاع از ایرانی ها و کاپیتان آبی پوشان در این نظر سنجی شرکت کرده و یک بار دیگر باعث سرافرازی ایرانی ها شوند.

 

برای شرکت در این نظر سنجی به سایت www.fifa.com مراجعه کنید.

پس از باز شدن سایت فیفا در قسمت سمت راست صفحه نظر سنجی قابل مشاهده می باشد که باید با انتخاب فرهاد مجیدی و انتخاب گزینه vote رای خود را ارسال کنید.